Најново
CF 13
1.350 MKD
1.350 MKD
CF 11
1.350 MKD
1.350 MKD
CF16
1.350 MKD
1.350 MKD
CF15
1.350 MKD
1.350 MKD
CF14
1.350 MKD
1.350 MKD
CF12
1.350 MKD
1.350 MKD
-43%
KURUSU
1.999 MKD3.500 MKD
1.999 MKD3.500 MKD
-43%
PAVE
1.999 MKD3.500 MKD
1.999 MKD3.500 MKD
-20%
PEONİES
3.840 MKD4.800 MKD
3.840 MKD4.800 MKD
KURUSU

KURUSU

1.999 MKD3.500 MKD
Производител: COTTONBOX
Шифра на производ: KURUSU
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

долен чаршав 240 х 260 см.
јорганска навлака 200 х 220 см.
навлаки за перници 2 пар. 50 х 70 см.
Материјал: 3D серија Ранфорс - 100% памук

Ранфорс е вид на ткаенина која е составена од 100% памук. 
Се одликува со повисока мекост  од стандардните видови кои се нудат масовно на нашиот пазар.
Разликата меѓу ranfors и стандардни видови на ткаенини, исто така, доаѓа во структурата на ткаенината. 
koja многу подобро да ја одржува температурата на вашето тело 
и овозможува на кожата да "дише", а допирот не може да предизвика алергиски реакции и статички електрицитет. 
Постелнините од овај материјал се многу издржливи, и во исто време исклучително фини и меки.
Со големата густина ткаенината ќе ја задржи топлината во зима 
и ќе создаде чувство на лад во текот на летото. 
За добро одржување на ткаенината, не се препорачува употреба на хлор и други средства за белење. 
Перење до 40°C. Пеглање до 150°С. Сликата одговара на 100% од понудениот производ!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Контакт

  • +38978453362 +38978453361
  • digitalartmk@yahoo.com

Facebook

DigitalArt © 2019. UKION SHOPS