Најново
CF 13
1.350 MKD
1.350 MKD
CF 11
1.350 MKD
1.350 MKD
CF16
1.350 MKD
1.350 MKD
CF15
1.350 MKD
1.350 MKD
CF14
1.350 MKD
1.350 MKD
CF12
1.350 MKD
1.350 MKD
-43%
KURUSU
1.999 MKD3.500 MKD
1.999 MKD3.500 MKD
-43%
PAVE
1.999 MKD3.500 MKD
1.999 MKD3.500 MKD
-20%
PEONİES
3.840 MKD4.800 MKD
3.840 MKD4.800 MKD
PERA

PERA

1.999 MKD3.100 MKD
Производител: HALLEY HOME
Шифра на производ: PERA HALLEY
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
сет 4 сезони за брачен кревет
 
Пакетот содржи:
- тенок јорган со навлака за друг јорган – прекривач: 220 сm x 200 сm.
- Чаршав: 240 сm x 260cm
- 4 x навлаки за перници: 50 x 70 сm
 
имајте убав и мирен сон со 3D Digital Print постелнините кои внесуваат
свежина во вашата спална соба

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Контакт

  • +38978453362 +38978453361
  • digitalartmk@yahoo.com

Facebook

DigitalArt © 2019. UKION SHOPS