Најново
CF 13
1.350 MKD
1.350 MKD
CF 11
1.350 MKD
1.350 MKD
CF16
1.350 MKD
1.350 MKD
CF15
1.350 MKD
1.350 MKD
CF14
1.350 MKD
1.350 MKD
CF12
1.350 MKD
1.350 MKD
-43%
KURUSU
1.999 MKD3.500 MKD
1.999 MKD3.500 MKD
-43%
PAVE
1.999 MKD3.500 MKD
1.999 MKD3.500 MKD
-20%
PEONİES
3.840 MKD4.800 MKD
3.840 MKD4.800 MKD
STILL

STILL

2.999 MKD4.300 MKD
Производител: ISTANBUL HOME
Шифра на производ: STILL 3D LUX
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
3D Постелнина изработена од висококвалитетен 100% памук (RANFORCE).
 
Пакетот содржи:
- Навлака за јорган: 220×200 cm
- Чаршав: 260×240 cm
- 2x навлаки за перници 70×50 cm
- пакувани во тврда украсна кутија идеална за подарок за секоја пригода.
 
испорака низ цела Македонија за 24-48 часа
 
имајте убав и мирен сон со 3D Digital Print постелнините кои внесуваат
свежина во вашата спална соба

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Контакт

  • +38978453362 +38978453361
  • digitalartmk@yahoo.com

Facebook

DigitalArt © 2019. UKION SHOPS