МДФ30/

цена со попуст mkd 899.00 Редовна цена mkd 1,200.00

со вклучен ддв
💥 СОВРСЕН ПОДАРОК ​​ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА 💥
СЛИКИТЕ СЕ ПРИНТ НА ​​МДФ (МЕДИЈАПАН) СО ВИСОКА РЕЗОЛУЦИЈА,
DIMENZII 100 X 60 CM
ИСПОРАКА ПО КАРГО (150 ДЕН) ДО ДОМАСНА АДРЕСА. ПЛАКАТЕ ПРИ ПРЕВЗЕМАЊЕ.